Najnovšie recenzie zo sekcie Televízory

Pridané: včera, 19:52

Zakúpený v adeleshop.sk

• nádherný plynulý obraz
  • vstavaný Chromecast
  • veľmi dobre funguje upscaling z nižších rozlíšení (aj obyčajný TV program vyzerá dobre)
  • výborný dimming
  • nie je možné nainštalovať aplikáciu HBO GO pre SK/CZ
  • párkrát sa stalo, že nefungoval Chromecast a bolo potrebné reštartovať TV
  • komplikovaný ovládač
  • neprehľadné menu a správa aplikácií

Televízor je výborný pre sledovanie obrazovo náročnejších filmov s množstvom efektov, dynamických a tmavých scén. V 4K rozlíšení je obraz priam úchvatný, plynulý, ako živý. Navyše sa nám ho podarilo kúpiť za výhodnú cenu, čomu sme sa veľmi potešili. Veríme, že nám bude dlho slúžiť.

Hyundai HLN 32T386

Hyundai HLN 32T386

Overený zákazník MALL.SK alena martinicka

Pridané: včera, 15:59

• zatiaľ som veľmi spokojná

výhoda

LG 43LH541V

LG 43LH541V

Anonym Anonym

• obraz
  • tuner
  • menu

Pokiaľ chcete sledovať len jeden kanál tak je v pohode. Inak je ovládanie zbytočne komplikované a neprehľadné ako aj ovládač. Usporiadanie kanálov časovo náročné. Časté zmrznutie, pomalá odozva.

Samsung UE55KS7002

Samsung UE55KS7002

Overený zákazník Skyelektro Peter

Zakúpený v Skyelektro

Vyborny obraz, ale pochopitelne zavisly od kvality zdroja. Rozne starsie filmy z archivu, upscalovane na HD nevyzeraju dobre, to ale nie je chyba TV. Pre niekoho moze byt problem zvyknut si na novy smart ovladac s minimom tlacidiel. Rozna kvalita Smart aplikacii, napr Youtube nepodporuje externu klavesnicu.

Samsung UE50KU6092

Samsung UE50KU6092

Overený zákazník MALL.SK Peter

Pridané: 21. júla 2017

• Zatial ho mam kratko, ale som spokojny.
  • Podla ocakavania

LG 32LH530V

LG 32LH530V

Overený zákazník 220volt Overený zákazník

Zakúpený v 220volt

• satelitný tuner-integrovaný v TV
  • guide - výber programu jednoduchší,nekvalitný manual
  • klasický TVP pre najširšie použitie spotreb. odpovedajúci súčastnosti

Overený zákazník 220volt Overený zákazník

Pridané: 20. júla 2017

(naposledy upravené 20. júla 2017)

Zakúpený v 220volt

• A+ iba 53wat
  • prijemne farebne podanie
  • Dobry zvuk a zvukove režimy
  • jednoduchy sprievodca počiatočnym ladením
  • jednoducha montaž ramu
  • dialkove ovladanie preplnene tlačidlamy -po tme nemate šancu
  • 3 rozne bočne menu, trvalo mi najst spravcu kanalov...modely 2017 to už maju všetko v jednom
  • divny časovač...chyba tlačidlo na ovladači...musite komplikovane do menu vojst...vybrat čas ...a z menu vyjst von...teda si možte nastavit vjednom menu presne časy... v druhom memu pridavanie po 10 minutach...ale prednastavit si časovač na nečinnost napr 90 minut sa neda!!! to by už mal bit štandart
  • hodiny , možte ich nastavit automaticky alebo ručne podla časovych pasiem, chyba však letny čas, presny čas je previazany z tv programom takže but mate presny čas alebo spravny tv program ale nie oboje naraz!
  • u kabloveho operatora Tes media žilina program č13 KTV pri prepinani na 12 alebo 14 zamrzne a reštartuje sa.Odskušane na 2 totožnych kusoch tv LG .Problem sa presuva spolu z presunutim KTV na ine predvolby tak ...servis LG vilučuje chybu...tesmedia vylučuje chybu...proste su ešte veci medzi nebom a zemou...vyriešene presunutim predvolby na koniec..
  • navod na použitie sice poučny ale nepoužitelny k ničomu lebo pouča o 99typoch televizorov ktore nemate a k tomu vašmu tam takmer nič nenajdete

špičkovy produkt ktory som kupil v dopredaji a parametrami ešte predči sučasnu špičku o 10-20watov spotreby.Mal som smolu že naša kablovka mu trochu vadi a pri jednom programe zamrne....
Bohužial problemy z nastavením času absencia letneho času a problemy z aktualnostou TV programu a absencia časovača na nečinnost su dost zaražajuce a nemali by sa v dnešnej dobe už stavat.

Panasonic TX-24ES513E

Panasonic TX-24ES513E

Overený zákazník ib-elektro.sk Overený zákazník

Zakúpený v ib-elektro.sk

• Aktuální funkce (podpora HEVC, HbbTV) a technologie (Panasonic).
  • TV není FullHD. Na ovladači je velké tlačítko Netflixu, které nepotřebuji.

Sencor SLE 3219

Overený zákazník Andreashop Šaľa Lacík

Zakúpený v Andreashop Šaľa

• Všetko v jednom
  • V rozpise

Takže čo sa týka obrazu s porovnaní zo 7 ročným televizorom z Tesca Zn. Technika...SD programy kvalita obrazu je horsia no HD sú Ok. Bez diaľkového ovládania televízor ani len nezapnete. Nastavovanie a triedenie programov mi zabralo aspoň 2 hodiny,takže táto funkcia je zložitá. Ináč celková spokojnosť je dobrá, trošku som očakával viac podľa popisu výrobku ale pomer cena/kvalita za daný výrobok je tiež OK. všetko v jednom za super cenu 147eur..... ODPORÚČAM

Samsung UE50MU6172

Samsung UE50MU6172

Juryno Juryno

Pridané: 17. júla 2017

(naposledy upravené 18. júla 2017)

• 4K
  • bluetooth
  • 50hz panel

Slusny obraz, prehra mi cez usb aj 4K videa so samsung mobilu. Obaval som sa 50hz panelu a chcel som vacsiu 55 palcovu tv.

50hz panel som nostrehol ziadny problem ani v tv ani na filmoch, aj ps4 ide uplne v poriadku. Uhlopriecka je tak no mohla byt o prd vacsia ale ak budem hrat ps4 sadnem blizsie a je to mega uhlopriecka :D

Uprednostnil som sucasnu generaciu oproti minulorocnej, ta nema bluetoth a isto je tam generacny posun.

LG 32LH510U

LG 32LH510U

Overený zákazník tpd.sk - elektro rosta

Zakúpený v tpd.sk - elektro

splnil to co som ocakaval vzhladom k cene

Samsung UE55KS8002

Samsung UE55KS8002

Overený zákazník Prva.sk Pepe

Zakúpený v Prva.sk

• Pomer cena / výkon
  • nie úplne ideálne pozorovacie uhly

Sony Bravia KD-49XD7005

GoGEN TVF 32N425 STWEB

Palo Palo

• spolahlivost
  • reklamacne problemy

TV po cca 3/4roku odišlo internetové pripojenie. Pri akomkoľvek pokuse o pripojenie, TV po 10s neraguje na DO, zamrzne a uplne sa vypne, následne sa automaticky zapne, opäť sa snaží pripojiť a opäť po cca 10-20s zamrzne a vypne sa, takto dookola pokiaľ sa nevypne internetové pripojenie.
TV som samozrejme reklamoval, po 1.reklamácii žiadna zmena, po 2.reklamácii servis tvrdí že u nich chyba nenastáva a citujem "Pokiaľ bude chyba pretrvávať tak nemôže byť chyba v TV !!!". By ma teda zaujímalo v čom je teda chyba keď TV 3/4rok fungoval bez problémov a všetky ostatné elktro s pripojením na net ide tie fporiadku (smartphone, iphone, ipade, notebook, PC bedňa).
Vzhľadom na arogatný prístup servisu a nemožnosti domôcť sa svojich práv pri chybe je predĺžená záruka skôr na výsmech ako výhoda. TV by som neodpurúčal. Servis sprostredkovaný v BA (spoločnosť VJN servis) pre výrobcu Gogen ma svojim prístupom negatívne prekvapil. V princípe kúpite Smart TV ktorý nie je po 3/4r Smart. Bohužiaľ budeme musieť riešiť problém buď cez obchodnú inšpekciu alebo inou právnou formou.

LG 32LH570U

LG 32LH570U

Overený zákazník OKAY.sk StefanO

Zakúpený v OKAY.sk

• v tejto cenovej kategórii najlepšia voľbajednoduché a prehľadné užívateľské nastavenia
  • veľmi dobrý obraz a zvuk
  • jednoduché a prehľadné užívateľské nastavenia
  • nemá operačný systém web OS-takže aj keď je to SMART,na webový prehliadač zabudnite

Jarda Jarda

• pekný obraz
  • wifi
  • po 2 mesiacoch od kúpi vypadával obraz aj zvuk .
  • Na obrazovke blikali zelené bodky a čiary a nakoniec TV nereagoval a nešiel ani zapnúť.
  • po oprave mi mobil. aplikácia LG TV plus nevie nájsť TV, takže aplikácia je k ničomu.
  • rozloženie tlačidiel na ovládači je tragédia a TV má spomalené reakcie
  • čakám len kedy TV skape, pretože sa to zase opakuje ako som to hore opísal.
  • bude to už druha reklamácia
  • .

Samsung UE48J6302

Samsung UE48J6302

Overený zákazník ello24 Michal

Zakúpený v ello24

• Cena ozaj neporovnatelna vsade navokol