Najnovšie recenzie zo sekcie Televízory

Thomson 32HA2S13

Thomson 32HA2S13

Overený zákazník Alza.sk Stano

Zakúpený v Alza.sk

• Za tu cenu výborný televizor
  • Svieti kontrolka nedá sa vypnuť

Televízor kvalitný, akurát keby sa dala vypnúť kontrolka ,inak dobrý obraz ,zvuk ,odporúčam kupiť

Samsung UE85CU8072

Overený zákazník Testuj.to Kristína

• Krásny, živý obraz
  • Čistý a kvalitný zvuk
  • Automatické zvýšenie hlasitosti

Tento televízor ma prekvapil svojím nádherným obrazom, ktorý je živý, plynulý a jasný. Do filmov a seriálov sa teraz môžem naplno vžiť. Čo sa týka zvuku, tak bedne u nás naozaj nie sú potrebné. Zvuk je krásny, čistý a basy mu tiež fungujú. Najviac ma fascinuje zvýšenie hlasitosti pri okolitom hluku. Navyše jeho veľkosť je dostatočná na skvelý zážitok zo sledovania. Mohli by ste si samozrejme kúpiť aj väčší, ale myslím si, že tento je viac ako dostatočný, takže ho určite odporúčam.

Sencor SLE 2472TCS

Sencor SLE 2472TCS

Overený zákazník Alza.sk Ivan

Zatial ide dobre.

Hisense 65U7KQ

Hisense 65U7KQ

Overený zákazník OKAY.sk Vladimír

Pridané: 24. decembra 2023

(naposledy upravené 24. decembra 2023)

Zakúpený v OKAY.sk

Zatiaľ všetko ok

Overený zákazník Testuj.to Peter

Zakúpený v Testuj.to

• Čistý a podarený design, bez rámu
  • Neuveritelná kvalita obrazu (asi je to tými pridanými LEDkami).
  • Počet konektorov na moje potreby dostačujúce
  • Airplay funguje skvele
  • Zatiaľ nič

Zvolil som pre mňa neznámu značku na odporúčanie kamaráta, ktorý sa vyzná (pomer cena/výkon). A zatiaľ sa zdá, že som urobil dobré rozhodnutie. E-shop Datart bez akýchkoľvek problémov. Doručenie veľmi rýchle (ešte pred Vianocami). Zavesil som na stenu na držiak po pôvodnom (staršom a menšom) televízore.

Samsung QE65QN90A

Samsung QE65QN90A

Overený zákazník Alza.sk lubec

Pridané: 24. decembra 2023

(naposledy upravené 27. januára 2024)

Zakúpený v Alza.sk

• Zvuk je kvalitnejší ako obraz.
  • Jednoduché menu.
  • Rýchle a bezproblémové pripojenie na Wifi a iné aplikacie.
  • TV má v ponuke veľa užitočných aplikácií,
  • Nevhodná TV na športové prenosy, hlavne pri futbale a hokeji obraz sekne. Obraz z blízka je super no snímanie z diaľky to je katastrofa akoby nestíhal procesor.
  • Zobrazenie SD programov dalšia katastrofa , skoro nepozerateľné, funkcia Automatické remastrovanie HDR ako by tam nebola.
  • Zobrazovanie filmov, dokumentov a pod. je super.
  • Extrémne vysoká cena.
  • TV je na stojane veľmi nestabilná, dosť sa kýve.

TV nespĺňa čo som od nej očakával.
Na športové prenosy hlavne futbal a hokej je TV nevhodná.
Doteraz som používal Plazmu Panasonic a športove prenosy zobrazovala v lepšej kvalite.
Cena je extrémne vysoká. Hodnota tv maximálne 900€ !!!
Osobne by som kúpil iný model.

Hisense 55A6BG

Sencor SLE 3230TCS

Sencor SLE 3230TCS

Overený zákazník Skyelektro Prievidza Overený zákazník

Pridané: 23. decembra 2023

(naposledy upravené 23. decembra 2023)

Zakúpený v Skyelektro Prievidza

• Úplná spokojnosť ,super telka

Maximálne som spokojná ,super tv super cena,služby ok

Overený zákazník Testuj.to Ján

• Kvalita obrazu
  • Skvelý zvuk
  • Odozva
  • Ľahký
  • Veľa funkcií

Televízia splnila všetky moje očakávania. Najväčšie plus, ktoré musím vyzdvihnúť, je Google TV, ponúka veľké množstvo aplikácií. Ďalej ako obrovské plus hodnotím obnovovaciu frekvenciu panela 144Hz. Tento parameter najviac využijem pri hraní na hernej konzole. Pri bežnom používaní ma potešila rýchla odozva, ktorá je takmer okamžitá. Televíziu môžem len odporučiť.

TCL 65P735

TCL 65P735

Overený zákazník planeo.sk Overený zákazník

Pridané: 23. decembra 2023

(naposledy upravené 23. decembra 2023)

Zakúpený v planeo.sk

Zatiaľ podľa očakávania
ZK

LG OLED55C31

LG OLED55C31

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Zakúpený v Alza.sk

• Pár dni ho mám máme doma a maximálna spokojnosť, farby priam živé, rýchle a svižné aplikácie, zvuk dokonalý, celý TV aj s jeho magickým ovládačom je proste top produkt na trhu v pomere cena / výkon...
  • možno vyššia cena

Neváhať a kupovať ! Top kvalita !

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

• Vysoká obnovovacia frekvencia
  • Farby
  • Veľkosť
  • Kompatibilita s aplikáciami

Televízia absolútne splnila moje očakávania. Vysoká obnovovacia frekvencia je ideálna pre hráčov hier. Televízor som teda používal hlavne na tento účel. Veľmi ma však prekvapilo vykresľovanie farieb obrazovky. S Mini-Led technológiou som v minulosti nemal žiadne skúsenosti a táto absolútne predčila moje očakávania. Farby sú jednak sýte, ale televízor neuveriteľne dobre zvláda aj vysoké kontrasty medzi farbami a tmou. Napríklad v scénach, kde je tma a zároveň svieti svetlo.

Sharp 32FH8EA

Sharp 32FH8EA

VaNoS VaNoS

Pridané: 22. decembra 2023

(naposledy upravené 2. marca 2024)

• bezrámčekový dizajn
  • nízka hmotnosť
  • nadpriemerný obraz na TN panel
  • nadpriemerný zvuk vďaka dvojpásmovým reproduktorom
  • väčšia možnosť nastavenia ako obrazu tak i zvuku
  • WiFi / Bluetooth
  • Android TV a jej výhody
  • nízka spotreba elektrickej energie
  • nízka cena
  • osadenie "iba" TN panela
  • absencia ovládacích tlačidiel v prípade straty diaľkového ovládača
  • absencia starých analógových vstupov ako SCART, alebo aspoň kompozitný CVBS pomocou Cinch (kompozitný vstup tu je, ale iba pomocou 3,5mm Jack konektora, kde potrebujete redukciu z Jack (Male) - Cinch (Female)
  • 2 x USB ale len 2.0

V prvom rade si treba uvedomiť za akú cenu si kupujete SMART TV s Androidom vo FullHD rozlíšení. Za 249€ netreba mať prehnané očakávania na kvalitu obrazu či zvuku aj keď je to SHARP. Najskôr si v skratke vysvetlíme ako je to dnes s výrobcami televízorov. Na svete už sú len štyria značkoví výrobcovia televízorov, ktorý robia tzv. OEM (Original Equipment Manufacturer) diely a to kórejský Samsung s LG a japonský Sony a Panasonic. Ostatní si objednávajú diely od iných výrobcov LCD panelov a komponentov ako Foxconn, Hisense, Vestel, TPV a iný a následne sa len skladajú dohromady pod rôznymi značkami ako Sencor, Finlux apd., alebo pod značkami ktoré už dávno zanikli a využíva sa už len ich názov (JVC, Hitachi, Toshiba, Thomson, Grundig, Philips apd.). Tento televízor nie je výnimka a SHARP je len menom aj keď je pravda, že SHARP sa chce vymaniť zpod Foxconn-u. No ani tuná sa žiadne MADE IN JAPAN nekoná, ako tomu bolo v minulosti. SHARP si objednáva diely od Foxconn-u z Taiwanu a SKYTEC UMC Management s. r. o. Bratislava zadáva výrobu UMC Poland sp. z o.o. Łysomice, kde je televízor poskladaný dohromady. Ak ste prekvapený ako to je, tak nebuďte, je to bežná prax väčšiny výrobcov už viac ako desať rokov, pretože dôležitá je cena pre nás ako koncového zákazníka, ale nás teraz zaujíma, aký je tento medzinárodný televízor SHARP 32FH8EA. Televízor je tzv. FRAME Less - bezrámčekovej konštrukcie. Či to je pekné alebo nie je, je subjektívny pohľad. Výrobcovi išlo o šetrenie nákladov na materiály, takže vďaka tomu je televízor ľahký ako pierko. Stojan je tiež jednoduchý kus železa s gumovými štuplíkmi v rohoch na štyroch skrutkách, no robí ťažisko a nešmýka sa po stolíku, takže účel plní perfektne. Ja osobne preferujem centrálny stojan pred dvoma nožičkami na kraji televízora. Televízor je osadený klasickým LCD panelom TFT, technológie zobrazovania TN (Twisted Nematic) s tzv. Back Light LED vo FullHD rozlíšení. Obraz je na TN panel nadpriemerný, a za 249€ je úplne v poriadku. Kontrast, Jas, Ostrosť a Farby sú na TN panel veľmi dobré, niekto by si mohol myslieť, že je to VA (Vertical Alignment) panel, ale nie je. Čo ale ozaj prekvapí je zvuk. Na krabici je hrdo napísané Sound by HARMAN KARDON. Myslel som, že je to len klasický marketingový ťah, no zvuk je ozaj veľmi dobrý. Po bližšom preskúmaní zistíte, že reproduktory sú osadené jedným malým oválným celorozsahovým, ale taktiež malým kalotovým výškovým reproduktorom, takže sa jedná v podstate o dvojpásmovú konštrukciu. Na zvuku je to riadne poznať. Pekné čisté ostré výšky a stredy a slušné basy, samozrejme v rámci konštrukcie. Skrátka zvuk je taktiež nadpriemerný. Obraz a zvuk sa dá nastaviť rozsiahlejšie než som čakal, ako Sila podsvietenia, Gamma, Tuner Farieb, Vyváženie bielej farby, alebo päťpásmový zvukový ekvalizér. Podľa mňa je Android najlepšia varianta operačného systému SMART televízora vzhľadom na jeho obrovské možnosti (Youtube, Netflix, Amazon, Disney+, Sky TV, Skylink Live...) Aj toto funguje veľmi dobre, takže výkon procesora je postačujúci. Máte tu samozrejme vstavaný WiFi a Bluetooth modul. USB vstupy sú len 2.0 a chýbajú tu staré analógové vstupy ako SCART a CVBS Cinch, ale za túto cenu je to logické. Naproti tomu sú tu tri HDMI vstupy a tak isto DVB-S2 s CI modulom a DVB-T2 tuner. Televízor má dlhodobú priemernú spotrebu iba 40W, takže je úsporný. Vzhľadom na pomerne nízku cenu dostanete SMART Android FullHD televízor s veľmi pekným obrazom a zvukom, takže je to veľmi dobrá voľba a kúpu môžem len doporučiť. SHARP môže byť spokojný, televízor značke nerobí žiadnu ostudu.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• tenký rámik
  • stabilný stredový stojan
  • televízor je tučnejší

Tento televízor je skvelou voľbou aj pre náročných. Tenký rámik pôsobí moderne a elegantne. Obraz je skvelý - každý detail je precízne zachytený, sledovanie filmov a dokumentov v najvyššej možnej kvalite nemá jedinú chybičku, som spoko... Farby sú naozaj živé a teší ma aj dynamická možnosť nastavenia displeja. Operačný systém Android TV má jednoduchý prístup k rôznym aplikáciám a streamovacím službám. S týmto televízorom je sledovanie filmov a hranie hier skutočným zážitkom.

TCL 55C805

TCL 55C805

Overený zákazník Testuj.to Ján

• Vysoká obnovovacia frekvencia
  • Skutočne funkčné HDR
  • Rýchlo reaguje
  • Jednoducho sa páruje a nastavuje
  • VESA
  • Chyby v češtine
  • Panel na vstupy nie je správne namontovaný, ale to nebráni plnohodnotnému používaniu

Stránka obrazu u televízie je fenomenálna.

Trochu som sa bál, pretože je to ""len"" QLED nie, OLED, ale nebolo treba. Od podania farieb, cez detaily vo vykreslení, tak aj v hrách v rámci vysokej obnovovacej frekvencie, plynutosti obrazu a absencie takzvaného ghostingu.

Jas dokáže byť večer pri zhasnutom svetle oslňujúci, čo ale hodnotím kladne - ubrať sa dá vždy. Kvalita zvukového podania televízie vyniká, a to hovorím ako nadšenec audia. Samozrejme, keď k nej pripojíte celý systém za 100+ tisíc, hravo ju prekoná. Ale som presvedčený, že ak si niekto kúpi ""obyčajné"" 2.1 za 25-30 tisíc, určite nebude vnímať taký výrazný posun v kvalite, aby túto sumu ospravedlnil.

Čo inak skvelý televízor zráža nadol, je nešikovná čeština, do ktorej sa z neznámeho dôvodu pletie srbčina či chorvátčina... a drobná vada na kráse je nešikovne zapadajúci panel pre vstup konektorov - viď foto,

TCL 85C845

TCL 85C845